Neste Oil Lubricants – vienmērīga darbība vissmagākajos  apstākļos

Neste Oil Lubricants – tas ir pilnīgs augstākās kvalitātes eļļu klāsts dzinējiem, transmisijai un ātrumkārbām, hidrauliskās eļļas un konsistentās smērvielas nodrošina augstu veikstpēju, uzticamību un ilgstošu izmantošanu pat vissmagākajos apstākļos. Produktu klāstā pieejamas eļļas kā pasažieru automašīnu segmentā, tā arī komerctransporta un industriālās tehnikas segmentā.

Neste Oil tehnoloģiskās zināšanas, prasmes un pieredze dažādos segmentos nodrošina mūsu spēju atbildēt jūsu vajadzībām un nodoršināt ar nepieciešamo atbalstu.

Neste Oil smērvielas tiek ražotas un ir piemērotas izmantošanai aukstos aktiskos apstākļos, kad tehnikas iedarbināšanai un izmantošanai tiek izvirzītas ļoti augstas smērvielu veiktspējas prasības. Tāpēc Neste Oil eļļas raksturo kā augstas kvalitātes līderi.

Augstākās kvalitātes bāzes eļļa

Kad vien tas ir piemērojams, Neste Oil savu produktu ražošanā kā bāzes eļļu izmanto pašu iegūto zemas berzes un augstas temperatūras noturīgo NEXBASE® bāzes eļļu.

Garantēta kvalitāte

Neste Oil smērvielas ir ISO 9001, 14001 un OHSAS 18001 sertificētas un un tā ir izstrādātas, lai izpildītu klientu, tehnikas un iekārtu ražotāju un nozares asociācijas standartu prasības.

Ieguvumi

  • Teicama aizsardzība pret nodilumu
  • Garāki eļļas maiņas intervāli
  • Samazināts degvielas patēriņš