Ielūdzam MPM International Oil Company!

 

Par MPM International Oil Company
MPM International Oil Company ir viens no vadošajiem eļļu un smērvielu ražotājiem, izplatītājiem un piegādātājiem Nīderlandē un nepārtraukti attīsta savas pozīcijas starptautiskajā tirgū.

MPM uzņēmums ir dibināts pirms 25 gadiem. Kopš tā mirkļa kopā ar mūsu partneriem visā pasaulē, piegādātājiem un izcilajiem darbiniekiem esam piedzīvojuši lielisku ceļojumu, veidojot izaugsmi un izcilību.

Mūsu mērķis jau no paša sākuma ir bijis kļūt par pilnvērtīgu un pilnīgu eļļu, smērvielu un tehnisko šķidrumu piegādātāju mūsdienu autoražotāju un automobiļu prasībām, nodrošinot ar OEM produktiem. Šodien mēs varam apgalvot, ka šo izaicinājumu esam sasnieguši. Mūsu uzņēmums nodrošina piegādes partneriem vairāk kā 50 pasaules valstīs.

MPM ir pilnīgs produktu klāsts, kurā ietilpst vairāk kā 350 augstākās kvalitātes motoreļļas, smēres, ļoti dažādi ATF šķidrumi, manuālo transmisiju šķidrumi, tehniskie šķidrumi – antifrīzi un piedevas. Mūsu produktu klāsts auto industrijā nodrošina 99% vajadzību pārklājumu. Auto industrija ir nepārtraukti mainīga, kurā nemitīgi tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas un likumdošana. Tas mums – MPM sniedz jaunas iespējas un izaicinājumus.

Tāpēc mēs nepārtraukti atjaunojam un papildinām mūsu produktu klāstu, servisu un kopā ar distributoriem dodamies uz priekšu.

Organizācija
Uzņēmums atrodas Delft, Nīderlandē, kurā ir arī ražotne 12,500m2 platībā. No šejienes tad arī tiek nodrošināta un centralizēti koordinēta pārdošana, mārketings un preču loģistika, tādējādi nodrošinot ar visu nepieciešamo tirgus vajadzībām.

Korporatīvā misija
Mēs uzņemamies saistības nodrošināt automobiļu industrijai nepieciešamo smērvielu vajadzības, tās uzskatot kā rezerves daļas, nevis kā preču artikulus.

Korporatīvā vīzija
Aizvien komplicētāku dzinēju tehnoloģiju dēļ, augstas kvalitātes smērvielu tirgus ir augošs. Tādēļ MPM nodrošina ar tādām smērvielām, kurām ir OEM (Original Equipment Manufacturer) specifikācijas un apstiprinājumi.

Attīstība līdz ar industrijas tendencēm
1990. gadā smērvielu industrija piedzīvoja pieaugošu nepieciešamību pēc daudz diversificētākiem un specializētākiem smērvielu produktiem un tehniskajiem šķidrumiem pasažieru un komerctransporta segmentos. Salīdzinājumam var minēt, lai pārklātu autoražotāju pieprasītās specifikācijas 1995. gadā, bija nepieciešami mazāk kā 10 dažādu produktu. Šodien autoražotāji pieprasa vairāk kā 80 dažādus produktus, kas nepieciešami, lai sasniegtu enerģijas ekonomijas un vides prasības un, protams, arī pieaugošās prasības augstas veiktspējas dzinējiem.

MPM mērķis ir skaidrs: pilnībā nodrošināt vienmēr augošo tirgu ar smērvielām un tehniskajiem šķidrumiem mūsdienu automobiļiem, ar tikai OEM atbilstošām un apstiprinātām eļļām. Mūsu stratēģija ir fokusēties uz pasaules automobiļu industrijas nepārtraukti pieaugošo prasību nodrošināšanu.

Kā mēs nodrošinām Jums vērtību?

  • Mums klients vienmēr ir pirmajā vietā – mūsu prātos un sirdīs.
  • Mēs nodrošinām produktu klāstu, kurš pārklāj 99% mūsdienu automobiļu industrijas servisa nepieciešamības.
  • Mēs piegādājam tikai OEM prasībām atbilstošus un apstiprinātus produktus.
  • Mēs nodrošinām labāko online rekomendāciju katalogu un tehnisko atbalstu.

MPM International Oil Company:

 

Pievienojies MPM pieredzes ceļojumam!