NESTE MOTOREĻĻAS KOMERCTRANSPORTAM,

MEŽA, LAUKSAIMNIECĪBAS UN INDUSTRIĀLAJAI TEHNIKAI

Līdzīgi kā vieglo automobiļu segmentā, tā arī komerctransporta, meža un lauksaimniecības, kā arī industriālās tehnikas segmentā ar katru nākamo modeļu paaudzi tiek izvirzītas aizvien specifiskākas prasības arī kravas automobiļos, meža un lauksaimniecības tehnikā izmantojamajām eļļām. Tas saistīts ar jau ilgstoši pieaugošajām ekoloģijas prasībām un CO2 samazināšanas mērķiem, kā arī ar garākiem eļļas maiņas intervāliem. Eļļu ražotāji un īpaši Neste seko līdzi jaunākajām autoražotāju prasībām, un savā klāstā ir ieviesusi jaunākajām prasībām atbilstošas eļļas. Agrāk 5W-30 viskozitātes klases eļļa nebija iedomājama izmantošanai lieljaudas dīzeļdzinējos, tomēr arī šim principam ir pienācis laiks tikt mainītam. Jaunai un līdz dažus gadus vecai tehnikai var tikt izmantotas un jāizmanto 5W-30 viskozitātes klases dzinēju eļļas. Arī šeit jāpiebilst, ka eļļu ražotājs nenosaka kāda eļļa ir izmantojama konkrētā automašīnā, kā arī nenosaka to, kāds eļļas maiņas intervāls ir izmantojams. Šos lielumus nosaka tikai un vienīgi automašīnas ražotājs. Kravas tehnikai jo īpaši eļļas maiņas intervālu bieži nosaka atkarībā no slodzes un izmantošanas veida, kur karjerās izmantojamai tehnikai eļļas maiņas intervāls būs noteikts daudz zemāks kā tādai, kas tiek izmantota uz Rietumeiropas lielceļiem. Zemāk aicinām iepazīties ar jaunāko Neste komerctransporta dzinēju eļļu klāstu. Ja jūs šaubāties par izmantojamo eļļu jūsu tehnikai, izmantojiet lapas apakšdaļā ievietoto eļļu rekomendāciju katalogu vai sazinieties ar mums.

Premium klases motoreļļa 5W-20


 

Neste Turbo+ S5 5W-20

Pilnībā sintētiska dīzeļdzinēju eļļa

Apraksts
Neste Turbo+ S5 5W-20 ir jaunās paaudzes zemas viskozitātes motoreļļa, kas īpaši izstrādāta jaunākajiem Scania un MAN transportlīdzekļiem.

PRODUKTS IR IZSTRĀDĀTS, LAI IZTURĒTU AUGSTĀKĀS PRASĪBAS GARIEM MAIŅAS INTERVĀLIEM
Eļļas unikālais sastāvs ar rūpīgi atlasītu bāzes eļļu un piedevām nodrošina pastiprinātu aizsardzību pret eļļas oksidēšanos, viskozitātes zudumu un pieaugumu. Tas satur jaunās paaudzes pretnodiluma piedevas, kas ir īpaši izstrādātas zemas viskozitātes klases eļļām, tādējādi ievērojami pagarinot eļļas maiņas intervālu.

ĪPAŠI IZSTRĀDĀTA KĀ DEGVIELU EKONOMĒJOŠA MOTOREĻĻA
Tā ir ražota no zemas viskozitātes bāzes eļļām un īpašām piedevām, kas palīdz saglabāt viskozitātes klasi visā maiņas intervālā. Motoreļļas zemā viskozitāte samazina degvielas patēriņu un radīto emisiju apjomu.

UZLABOTAS TEMPERATŪRAS ĪPAŠĪBAS, KAS PĀRSPĒJ SPECIFIKĀCIJU KRITĒRIJUS UN NODROŠINA IZCILU DARBĪBU ĻOTI ZEMĀ TEMPERATŪRĀ
Produkts ir ļoti efektīvs zemā temperatūrā, kas uzlabo piedarbināšanu un nodrošina pareizu eļļošanu un dzinēja aizsardzību.

PRODUKTS IR IZSTRĀDĀTS PĒC AUGSTĀKĀM PRASĪBĀM ATTIECĪBĀ UZ DZINĒJA TĪRĪBU, TĀDĒJĀDI UZLABOJOT TĀ EFEKTIVITĀTI UN PAGARINOT DZINĒJA MŪŽU
Neste Turbo+ S5 5W-20 augstākās kvalitātes bāzes eļļa, zems SAPS (sulfātpelnu, fosfora un sēra) saturs un ļoti efektīvas piedevas nodrošina izcilu dzinēja tīrību. Tas palīdz uzturēt dzinēju tīru, kontrolēt notīrumu veidošanos un uzturēt virzuļu tīrību. Tiek samazināts eļļas patēriņš un palielināta dzinēja veiktspēja.

Īpašības un priekšrocības
– Ilgs maiņas intervāls
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Lieliska dzinēja iedarbināšana zemā temperatūrā
– Izteikta dzinēja tīrība
– Paredzēts jaunās paaudzes SCANIA dzinējiem, kuriem nepieciešama eļļa, kas atbilst LDF-5 specifikācijas prasībām

Pielietojums
Neste Turbo + S5 5W-20 eļļa ir ražota jaunākajiem Scania un MAN lieljaudas un komerciālajiem transportlīdzekļiem, kas aprīkoti ar DPF (dīzeļa kvēpu filtriem). Lūdzu, pārbaudiet piemērotību savam transportlīdzeklim saskaņā ar veiktspējas prasībām produkta aprakstā un drošibas datu lapā.

Lietojot degvielu ar sēra saturu virs 15 ppm, konsultējieties ar dzinēja ražotāju par apkopes intervāliem.

Apstiprinājumi
MAN M 3977
Scania LDF-5

Pieejamie tilpumi, l
197

Premium klases motoreļļas 5W-30


 

 Neste Turbo+ 5W-30

Pilnībā sintētiska dīzeļdzinēju eļļa

Apraksts
Neste Turbo+ 5W-30 eļļa pārsniedz ACEA E7 un ACEA E4 standartu prasības un atbilst arī zemas emisijas dzinēju Euro II, Euro III, Euro IV un dzinēju ar EGR prasībām. Tā atbilst Eiropas un Ziemeļamerikas dzinēju ražotāju augstākajām veiktspējas prasībām. Eļļa garantē labu dzinēja tīrību, augstu aizsardzības pakāpi pret nodilumu un zemu eļļas patēriņu. Somijā veiktajos testos Neste Turbo+ 5W-30 eļļa ir pierādījusi labākas degvielas taupīšanas īpašības salīdzinājumā ar tradicionālajām dīzeļdzinēju eļļām.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja iedarbināšana un darbība zemā temperatūrā
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Ilgs maiņas intervāls
– Lieliskas berzes īpašības – aizsardzība pret nodilumu

Pielietojums
Neste Turbo+ 5W-30 ir pilnībā sintētiska īpaši augstas veiktspējas dīzeļdzinēju eļļa augstas veiktspējas dīzeļdzinējiem un ilgiem eļļas maiņas intervāliem.

Specifikācijas
ACEA E4/E7
Cummins CES 20077
Deutz DQC IV-10
Iveco 18-1804 TFE
MB 235.28
MTU Type 3, Type 2
Renault VI RLD
Scania LDF-2
Volvo VDS-2

Apstiprinājumi
Mack EO-N
MAN M 3277
MB-Approval 228.5
Renault VI RLD-2
Scania LDF-3
Volvo VDS-3

Pieejamie tilpumi, l
20, 197


 

Neste Turbo+ LSA S4 5W-30

Pilnībā sintētiska dīzeļdzinēju eļļa

Apraksts
Neste Turbo+ LSA S4 5W-30 eļļa ir īpaši izstrādāta jaunākajiem lieljaudas dīzeļdzinējiem, kuri atbilst Amerikas API CK-4 standarta un Eiropas ACEA E6 vai E9 prasībām. Tā ir paredzēta izmantošanai jaunākajos EURO 5 un EURO 6 zemas emisijas dīzeļdzinējos ar gariem maiņas intervāliem. Rūpīgi atlasītas izejvielas ļauj to izmantot vairumā dīzeļdzinēju, kā arī benzīna dzinējos.

Neste Turbo+ LSA 5W-30 pārsniedz API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4, CH-4, CG-4, CF-4 un ACEA E6, E9 un E7 standartu kritērijus. Tā arī pārsniedz oriģinālā transportlīdzekļa ražotāja (OEM) prasības, nodrošinot augstu veiktspēju lieljaudas dzinēju eksplutācijā. Turklāt tā atbilst API SN benzīna dzinēja specifikācijām. Viss iepriekš minētais padara Neste Turbo+ LSA S4 5W-30 par ļoti universālu eļļu dažādos pielietojumos.

Tā kā dzinēja eļļa ar zemu SAPS (sulfātpelnu, fosfora un sēra) saturu saglabās emisiju kontroles sistēmu izturību, ja tiek izmantoti makrodaļiņu filtri un citas uzlabotas pēcapstrādes sistēmas. Tas novērš filtra bloķēšanu un palīdz uzturēt dzinēja efektivitāti.

Neste Turbo+ LSA S4 5W-30 augstākās kvalitātes bāzes eļļa un augstākās klases izkliedējošās, mazgāšanas un antioksidējošās piedevas ievērojami palēnina motoreļļas oksidāciju un novecošanos un ļauj to izmantot ilgiem eļļas maiņas intervāliem.

Zema viskozitāte, HTHS viskozitātes (augstas temperatūras ar lielu nobīdes ātrumu) līmenis un augstas kvalitātes berzes modifikatori nodrošina izcilas degvielas ekonomijas priekšrocības. Produktam ir ļoti labas pretnodiluma īpašības, kas iegūtas, izmantojot augstas kvalitātes pretnodiluma piedevas, kas veido aizsargplēvi uz dzinēja virsmām un pasargā dzinēju no nodiluma visā maiņas intervālā.

Produkta lieliskā temperatūras stabilitāte palielina eļļas izturību augstās temperatūrās un uzlabo plūsmu zemā temperatūrā. Tam ir ļoti laba veiktspēja zemā temperatūrā, tas uzlabo auksto piedarbināšanu un nodrošina pareizu eļļošanu un dzinēja aizsardzību. Papildu augsta nobīdes stabilitāte novērš viskozitātes zudumu. Tas arī uztur lietotās eļļas efektīvu sūknējamību zemā temperatūrā.

Augstākās kvalitātes piedevas palīdz kontrolēt netīrumu veidošanos, uzturēt virzuļu tīrību un uztur dzinēju tīru. Tas samazina eļļas patēriņu un palielina dzinēja veiktspēju.

Augsts TBN (kopējais bāzes skaitlis) efektīvi neitralizē skābes un novērš koroziju. Uzlabota dūņu un kvēpu veidošanās novēršana samazina viskozitātes pieaugumu un novērš eļļas sabiezēšanu un filtra aizsērēšanu. Vispārējā dzinēja tīrība un aizsardzības spēja samazina kopējās apkopes izmaksas.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja iedarbināšana zemā temperatūrā
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Ilgs maiņas intervāls
– Zemas emisijas
– Īpaši piemērots Euro 5 un Euro 6 dzinējiem
– Low SAPS – eļļa ar zemu sēra, fosfora un sulfāta pelnu saturu
– Piemērots dīzeļdzinējiem ar izplūdes gāzu attīrīšanas sistēmām, piemēram, dīzeļdegvielas daļiņu filtriem (DPF), CRT un katalītisko neitralizatoru sistēmām (SCR)

Pielietojums
Neste Turbo+ LSA S4 5W-30 ir īpaši piemērota jaunākajām lieljaudas dzinējiem, kurās tiek izmantoti makrodaļiņu filtri un citas uzlabotas pēcapstrādes sistēmas. To var izmantot arī vecākiem transportlīdzekļiem, kur prasības ir balstītas uz ACEA E7 specifikāciju. Tā ir piemērota daudziem vieglo automašīnu dzinējiem, kuriem nepieciešama API SN tipa motoreļļa.

Īpaši piemērota jaunākajiem Mercedes-Benz, MAN, Scania un Volvo lieljaudas transportlīdzekļiem, kuriem nepieciešama zema SAPS (sulfātpelnu, fosfora un sēra) satura eļļa. Tā ir piemērota Iveco un DAF dzinējiem, kuriem nepieciešama zema SAPS (sk. iepriekš) satura eļļa ar pagarinātu maiņas intervālu. Pateicoties tās visaptverošajai veiktspējai, tā ir piemērota arī daudziem citiem transportlīdzekļiem un industriālajiem dzinējiem.  Lūdzu, pārbaudiet piemērotību savam transportlīdzeklim saskaņā ar veiktspējas prasībām prasībām produkta aprakstā un drošibas datu lapā.

Piemērots EURO 1, 2, 3, 4, 5 un 6 dzinējiem. Pārbaudiet savas automašīnas saderību lietotāja rokasgrāmatā.

PIEZĪME!
Lietojot API CK-4 eļļu ar sēra saturu virs 15 ppm, konsultējieties ar dzinēja ražotāju par apkopes intervālu. API CK-4 eļļas ir izstrādātas lietošanai visos gadījumos ar dīzeļdegvielu ar sēra saturu līdz 500 ppm. Tomēr degviela ar augstu sēra saturu var ietekmēt izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmas ilgmūžību vai eļļas maiņas intervālus.

Specifikācijas
API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4/SN
ACEA E8/E11/E7, E6/E9
JASO DH-2
Caterpillar ECF-3, ECF-2, ECF-1a
Cummins CES 20086, CES 20081
Deutz DQC IV-10 LA
Ford WSS-M2C213-A1
Iveco 18-1804 TLS E9
MAN M 3477, M 3271-1
MTU Type 2.1
Renault VI RLD-2, VI RLD
Volvo VDS-4, VDS-3

Apstiprinājumi
Deutz DQC IV-18 LA (pending)
Mack EOS-4.5, EO-O Premium Plus, EO-N
MAN M 3677 (pending)
MAN M 3775
MB-Approval 228.31
MB-Approval 228.51
MB-Approval 228.52
MTU Type 3.1
Renault VI RLD-3
Scania LDF-4
Volvo VDS-4.5 (pending)

Pieejamie tilpumi, l
20, 197


 

NESTE TURBO+ FA-4 5W-30

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja iedarbināšana un darbība zemā temperatūrā
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Ilgs maiņas intervāls
– Lieliskas berzes īpašības un aizsardzība pret nodilumu

Specifikācijas
API FA-4/SN
JASO DH-2, DH-2F
Cummins CES 20087 Detroit Diesel DFS 93K223

Apstiprinājumi
MB 228.61

Pieejamie tilpumi, l
20

Premium klases motoreļļas 10W-40


 

Neste Turbo+ S3 10W-40

Sintētiska dīzeļdzinēju eļļa

Apraksts
Neste Turbo+ S3 10W-40 ir īpaša dzinēja eļļa, kas īpaši izstrādāta augstas veiktspējas lieljaudas dīzeļdzinējiem, kas atbilst Eiropas ACEA E4 un E7 standartiem. Rūpīgi atlasītas izejvielas ļauj to izmantot lielākajā daļā dīzeļdzinēju, kas nav aprīkoti ar dīzeļa kvēpu filtriem.

Neste Turbo+ S3 10W-40 eļļa pārsniedz API CF un ACEA E4 un E7 standartu kritērijus. Tā arī pārsniedz oriģinālā transportlīdzekļa ražotāja (OEM) prasības, nodrošinot augstu veiktspēju lieljaudas dīzeļdzinēju eksplutācijā.

Kā ACEA E4 standarta motoreļļa Neste Turbo+ S3 10W-40 ir izstrādāta ilgiem eļļas maiņas intervāliem, kas galvenokārt tiek panākts, izmantojot augstas kvalitātes bāzes eļļu un augstākās klases mazgāšanas, antioksidantu un pretnodiluma piedevas, kas tiek rūpīgi un proporcionāli izstrādātas.

Ļoti liels mazgājošo piedevu daudzums nodrošina efektīvu TBN (kopējais bāzes numurs) padevi skābes neitralizēšanai, attīra dzinēja iekšējās daļas no netīrumiem un uztur dzinēju tīru, veidojot aizsargplēvi uz dzinēja virsmām. Tas palīdz novērst dzinēja koroziju un ievērojami palielina eļļas maiņas intervālus.

Neste Turbo+ S3 10W-40 eļļai ir ļoti laba augstas temperatūras stabilitāte, tādējādi samazinot iztvaikošanas ātrumu un veidojot aizsargājošu eļļošanas plēvi izcilai aizsardzībai pie lielas slodzes un augstas temperatūras.

Laba veiktspēja zemā temperatūrā uzlabo auksto piedarbināšanu un uztur pareizu eļļošanu un dzinēja aizsardzību.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja iedarbināšana un darbība zemā temperatūrā
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Ilgs maiņas intervāls
– Lieliskas berzes īpašības – aizsardzība pret nodilumu
– Īpaši piemērots SCANIA kravas transportlīdzekļiem, kuriem nepieciešama eļļa, kas atbilst LDF-3 specifikācijas prasībām

Pielietojums
Neste Turbo+ S3 10W-40 ir īpaši ieteicama kravas automašīnām ar Euro 1, 2, 3, 4 dzinējiem un Euro 4 ar EGR (izplūdes gāzu recirkulācijas) vai SCR (selektīvās katalītiskās reducēšanas) izplūdes pēcapstrādes sistēmām. Pārbaudiet saderību ar savu transportlīdzekli lietotāja rokasgrāmatā.

Produkts ir īpaši ieteicams Scania transportlīdzekļiem, kuriem nepieciešama motoreļļa ar Scania LDF-3 specifikāciju. Lūdzu, pārbaudiet piemērotību savam transportlīdzeklim saskaņā ar veikstpējas prasībām produkta aprakstā un drošibas datu lapā.

Var piemērot pagarinātus eļļas maiņas intervālus.

Tomēr Neste Turbo+ S3 10W-40 var izmantot arī citu komerciālo transportlīdzekļu dīzeļdzinējos un apvidus transportlīdzekļos, kas parasti ir aprīkoti ar turbīnu vai kompresoru.

Piezīme!
Neste Turbo+ S3 10W-40 nav ieteicams benzīna dzinējiem vai dzinējiem ar DPF (dīzeļa kvēpu filtru). ACEA E4 eļļas izmantošana ievērojami saīsina kvēpu filtra kalpošanas laiku.

Specifikācijas
API CF, CD, CC
ACEA E4/E7
Mack EO-N
Renault VI RLD-2, VI RLD
Scania LDF-2
Volvo VDS-3, VDS-2

Apstiprinājumi
MAN M 3277 (pending)
MB-Approval 228.5
Scania LDF-3 (pending)

Pieejamie tilpumi, l
20, 197


 

Neste Turbo+ LSA-II 10W-40

Pilnībā sintētiska dīzeļdzinēju eļļa

Apraksts
Neste Turbo+ LSA-II 10W-40 eļļa ir īpaši izstrādāta jaunākajiem lieljaudas dīzeļdzinējiem, kas atbilst Amerikas API CK-4 standarta un jaunākajiem Eiropas ACEA E8 un E11 standartiem. Tā ir paredzēta izmantošanai jaunākajos EURO 5 un EURO 6 dīzeļdzinējos ar zemām emisijām un gariem maiņas intervāliem.

PLAŠS ATTIECĪBAS UN UNIVERSĀLS DAŽĀDĀS LIETOŠANAS JOMĀS
Neste Turbo+ LSA-II 10W-40 pārsniedz API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4, CH-4, CG-4, CF-4 un ACEA E8/E6, E11/ veiktspējas kritērijus. E9 un E7. Tas arī pārsniedz daudzas oriģinālā aprīkojuma ražotāju (OEM) prasības, nodrošinot augstu veiktspēju lieljaudas lietojumos.

PRODUKTS IZSTRĀDĀTS PĒC JAUNĀKAJIEM EMISIJAS KONTROLES NOTEIKUMIEM
Dzinēja eļļa ar zemu SAPS (sulfātu pelnu, fosfora un sēra) saturu nodrošinās emisijU kontroles sistēmu izturību, ja tiek izmantoti makrodaļiņu filtri un citas uzlabotas pēcapstrādes sistēmas. Tas novērš filtra bloķēšanu un palīdz uzturēt dzinēja efektivitāti.

ĪPAŠI IZSTRĀDĀTA PAGARINĀTAJIEM EĻĻAS MAIŅAS INTERVĀLIEM
Neste Turbo+ LSA-II 10W-40 eļļa ir ražota no augstākās kvalitātes bāzes eļļas un augstākās klases izkliedējošām, mazgāšanas un antioksidatīvām piedevām, kas ievērojami palēnina motoreļļas oksidāciju un novecošanos, kā arī ļauj to izmantot ilgstoši.

EFEKTĪVA DZINĒJA AIZSARDZĪBA
Aizsargājoša eļļošanas plēve un augstākās kvalitātes pretnodiluma piedevas efektīvi pasargā dzinēju no nodiluma pat augstās temperatūrās un slodzēs visā maiņas intervālā.

UZTUR DZINĒJA TĪRĪBU UN PAGARINA TĀ DARBA MŪŽU
Neste Turbo+ LSA-II 10W-40 tiek izmantota augstas kvalitātes bāzes eļļa, kurai ir mazāka iespēja atstāt nogulsnes degšanas kamerā, nodrošinot labāku dzinēja tīrību. Augstākās kvalitātes piedevas papildus palīdz uzturēt dzinēju tīru, kontrolējot netīrumu veidošanos un uzturot virzuļu tīrību. Augsts TBN (kopējais bāzes numurs) efektīvi neitralizē skābes un novērš koroziju. Uzlabota dūņu un kvēpu veidošanās novēršana samazina viskozitātes pieaugumu un novērš eļļas sabiezēšanu un filtra aizsērēšanu.

PRODUKTS IZSTRĀDĀTS DARBĪBAI SKARBOS KLIMATA APSTĀKĻOS
Produkta lieliskā temperatūras stabilitāte palielina eļļas izturību augstās temperatūrās un uzlabo plūsmu zemā temperatūrā. Papildus augsta nobīdes stabilitāte novērš viskozitātes zudumu.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja iedarbināšana zemā temperatūrā
– Ilgs maiņas intervāls
– Zemas emisijas
– Izteikta dzinēja tīrība
– Īpaši piemērots Euro 5 un Euro 6 dzinējiem
– Low SAPS – eļļa ar zemu sēra, fosfora un sulfāta pelnu saturu
– Piemērots dīzeļdzinējiem ar izplūdes gāzu attīrīšanas sistēmām, piemēram, dīzeļdegvielas daļiņu filtriem (DPF), CRT un katalītisko neitralizatoru sistēmām (SCR)

Pielietojums
Neste Turbo+ LSA-II 10W-40 ir īpaši piemērota jaunākajiem lieljaudas dīzeļdzinējiem, kuros tiek izmantoti makrodaļiņu filtri un citas uzlabotas pēcapstrādes sistēmas. To var izmantot arī vecākiem transportlīdzekļiem, kur prasības ir balstītas uz ACEA E7 specifikāciju.

Īpaši piemērota jaunākajiem Mercedes-Benz, Volvo UN MAN lieljaudas transportlīdzekļiem, kuriem nepieciešama zema SAPS (sulfātu pelnu, fosfora un sēra) satura eļļa. Pateicoties tās visaptverošajai veiktspējai, tā ir piemērots arī daudziem citiem transportlīdzekļiem un industriālajiem dzinējiem. Lūdzu, pārbaudiet piemērotību savam transportlīdzeklim saskaņā ar veikstpējas prasībām produkta aprakstā un drošibas datu lapā.

Piemērots EURO 1, 2, 3, 4, 5 un 6 dzinējiem. Pārbaudiet savas automašīnas saderību rokasgrāmatā.

PIEZĪME!
Lietojot API CK-4 eļļu ar sēra saturu virs 15 ppm, konsultējieties ar dzinēja ražotāju par apkopes intervālu. API CK-4 eļļas ir izstrādātas lietošanai visos gadījumos ar dīzeļdegvielu ar sēra saturu līdz 500 ppm. Tomēr degviela ar augstu sēra saturu var ietekmēt izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmas ilgmūžību vai eļļas maiņas intervālus.

Specifikācijas
API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4
ACEA E8/E11/E7, E6/E9
Caterpillar ECF-3, ECF-2, ECF-1a
Cummins CES 20086, 20081
Detroit Diesel DFS 93K222
Deutz DQC IV-18 LA
JASO DH-2
Mack EO-O Premium Plus, EO-N
MAN M3477
MB 228.51, MB 228.31
MTU Type 3.1
Renault RLD-2, RLD
Voith Class B
Volvo VDS-4, VDS-3, VDS-2

Apstiprinājumi
DTFR 15C120 (MB-228.52)
Mack EO-S-4.5
MAN M 3775
Renault RLD-3
Volvo VDS-4.5

Pieejamie tilpumi, l
20, 197


 

Neste Turbo+ NEX 10W-40

Pilnībā sintētiska dīzeļdzinēju eļļa

Apraksts
Neste Turbo+ NEX 10W-40 eļļa ir īpaši izstrādāta moderniem lieljaudas dīzeļdzinējiem, kuriem ir Amerikas API CK-4 un Eiropas ACEA E9 standartu prasības. Tā ir izstrādāta, lai atbilstu jaunākās un nākamās paaudzes motoreļļas prasībām. Rūpīgi atlasītas izejvielas ļauj to izmantot vairumā dīzeļdzinēju, kā arī benzīna dzinējos.

Neste Turbo+ NEX 10W-40 eļļa pārsniedz API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4 un ACEA E9 un E7 standartu kritērijus. Tā arī pārsniedz oriģinālā transportlīdzekļa ražotāja (OEM) prasības, nodrošinot augstu veiktspēju lieljaudas dīzeļdzinēju eksplutācijā. Turklāt tā atbilst API SN benzīna dzinēja specifikācijām. Viss iepriekš minētais padara Neste Turbo+ NEX 10W-40 par universālu eļļu.

Tā kā vidēja SAPS (sulfātpelni, fosfors un sērs) satura motoreļļa nodrošinās emisijas kontroles sistēmu izturību, ja tiek izmantoti makrodaļiņu filtri un citas uzlabotas pēcapstrādes sistēmas. Tas novērš filtra bloķēšanu un palīdz uzturēt dzinēja efektivitāti.

Augstākās kvalitātes piedevas palīdz kontrolēt netīrumu veidošanos, uzturēt virzuļu tīrību un uztur dzinēju tīru. Tas samazina eļļas patēriņu un palielina dzinēja veiktspēju. Augsta TBN (kopējais bāzes numurs) padeve neitralizē skābes, novērš korozijas veidošanos un palīdz palielināt maiņas intervālus. Uzlabota dūņu un kvēpu veidošanās novēršana samazina viskozitātes pieaugumu un novērš eļļas sabiezēšanu un filtra aizsērēšanu.

Tā lieliskā temperatūras stabilitāte palielina eļļas izturību augstās temperatūrās un uzlabo plūsmu zemās temperatūrās.

Laba veiktspēja zemā temperatūrā uzlabo auksto piedarbināšanu un nodrošina pareizu eļļošanu un dzinēja aizsardzību. Papildus augsta nobīdes stabilitāte novērš viskozitātes zudumu. Tas arī uztur lietotās eļļas efektīvu sūknējamību zemā temperatūrā.

Augstākās kvalitātes berzes modifikatori un pretnodiluma piedevas aizsargā dzinēju no nodiluma, samazina berzi un nodrošina degvielas ekonomijas priekšrocības.

Neste Turbo+ NEX 10W-40 zemais oksidācijas līmenis pagarina eļļas dzīves ciklu un pagarina maiņas intervālus. Turklāt tas palīdz aizsargāt pret skābes un dūņu veidošanos un eļļas sabiezēšanu. Tās zemais iztvaikošanas ātrums papildus palīdz samazināt eļļas patēriņu, un vispārējā dzinēja tīrība un aizsardzības spēja samazina kopējās apkopes izmaksas.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja iedarbināšana zemā temperatūrā
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Ilgs maiņas intervāls
– Zemas emisijas
– Piemērots dīzeļdzinējiem ar izplūdes gāzu attīrīšanas sistēmām, piemēram, dīzeļdegvielas daļiņu filtriem (DPF), CRT un katalītisko neitralizatoru sistēmām (SCR)

Pielietojums
Neste Turbo NEX 10W-40 ir īpaši piemērota jaunākajiem lieljaudas dīzeļdzinējiem, kas aprīkoti ar pēcapstrādes sistēmām un EGR. Piemērota arī vecākiem lieljaudas dīzeļdzinējiem un vieglo automašīnu benzīna dzinējiem, kuriem nepieciešamas motoreļļas ar API SN specifikāciju. Lūdzu, pārbaudiet piemērotību savam transportlīdzeklim saskaņā ar veiktspējas prasībām produkta aprakstā un drošibas datu lapā.

Piemērots lietošanai ārpus lielceļiem, kad transportlīdzeklis darbojas smagos apstākļos. Īpaši ieteicams kāpurķēdēm, kurām nepieciešama Cat ECF-3 specifikācija. Caterpillar iesaka Caterpillar dzinējos, kas aprīkoti ar DPF (dīzeļa kvēpu filtriem), izmantot eļļu, kas atbilst Cat ECF-3 specifikācijai.

Labākā izvēle lietošanai uz lielceļiem. Neste Turbo NEX īpaši ieteicams dīzeļdzinējiem, kur nepieciešamas Volvo VDS-4.5 eļļas. Pārbaudiet savas automašīnas saderību rokasgrāmatā.

Lietojot API CK-4 eļļu ar sēra saturu virs 15 ppm, konsultējieties ar dzinēja ražotāju par apkopes intervālu. API CK-4 eļļas ir izstrādātas lietošanai visos gadījumos ar dīzeļdegvielu ar sēra saturu līdz 500 ppm. Tomēr degviela ar augstu sēra saturu var ietekmēt izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmas ilgmūžību vai eļļas maiņas intervālus.

Specifikācijas
API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4/SN
ACEA E11/E7, E9
JASO DH-2
Caterpillar ECF-3, ECF-2, ECF-1a
Cummins CES 20086, CES 20081
Detroit Diesel DFS 93K222
MAN M 3575
Renault VI RLD-2, RLD
Scania Low Ash
Volvo VDS-4, VDS-3, VDS-2

Apstiprinājumi
DQC III-18LA
Mack EOS-4.5
MAN M 3775
DTFR 15C100 (MB-228.31)
MTU 2.1 (pending)
Renault VI RLD-3
Volvo VDS-4.5

Pieejamie tilpumi, l
20, 197


 

Neste Turbo LXE 10W-40

Sintētiska dīzeļdzinēju eļļa

Apraksts
Neste Turbo LXE 10W-40 ir īpaši augstas veiktspējas dīzeļdegvielas (SHPD) motoreļļa.

Neste Turbo LXE 10W-40 eļļa pārsniedz API CI-4 un ACEA E7 standartu prasības un atbilst zemu izmešu dzinēju Euro 3, Euro 4 un dzinēju ar EGR prasībām. Sintētiskā Neste Turbo LXE 10W-40 nodrošina izcilu darbību zemās temperatūrās. Produktam ir plašs viskozitātes diapazons, tāpēc to var izmantot visu gadu un izvairīties no sezonālas eļļas maiņas.

Īpašības un priekšrocības
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Lieliska dzinēja iedarbināšana un darbība zemā temperatūrā
– Lieliskas berzes īpašības – aizsardzība pret nodilumu
– Piemērots transportlīdzekļiem, kuriem nepieciešama ACEA E7 un/vai API Cl-4 vai vecākas klasifikācijas eļļa
– Plašs temperatūras diapazons

Pielietojums
Neste Turbo LXE 10W-40 ir izstrādāta lieljaudas kravas automašīnu dzinējiem. Tā ir īpaši piemērota lieljaudas transportlīdzekļu un celtniecības mašīnu dzinējiem ar pagarinātiem eļļas maiņas intervāliem, un to var izmantot arī vieglajās automašīnās un furgonos ar benzīna vai dīzeļa dzinējiem.

Piemērots SCR (selektīvās katalītiskās reducēšanas) pēcapstrādes sistēmām un EGR (izplūdes gāzu recirkulācijas) sistēmām.

Neste Turbo LXE 10W-40 atbilst mūsdienu augsti attīstīto lieljaudas dzinēju un automašīnu ražotāju kvalitātes prasībām. Pārbaudiet motoreļļas prasības un eļļas maiņas intervālus lietotāja rokasgrāmatā.

Piezīme!
Nav ieteicams dzinējiem ar DPF (dīzeļa kvēpu filtru). ACEA E7 eļļas izmantošana ievērojami saīsina kvēpu filtra kalpošanas laiku.

Specifikācijas
API CI-4, CH-4, CG-4, CF-4/SL
ACEA E7/E5/E2
Global DHD-1
JASO DH-1
Caterpillar ECF-2, ECF-1-a
Cummins CES 20078, CES 20077, CES 20076
Deutz DQC III-10
MAN M 3275
MTU Type 2
Renault VI RLD
Volvo VDS-2

Apstiprinājumi
Mack EO-N
DTFR 15B110 (MB-228.3)
Renault VI RLD-2
Volvo VDS-3

Pieejamie tilpumi, l
4, 20, 197

Premium klases motoreļļas 10W-30


 

Neste Turbo+ NEX 10W-30

Pilnībā sintētiska dīzeļdzinēju eļļa

Apraksts
Neste Turbo+ NEX 10W-30 eļļa ir īpaši izstrādāta moderniem lieljaudas dīzeļdzinējiem, kuri atbilst Amerikas API CK-4 standarta un Eiropas ACEA E9 prasībām. Tā nesatur tradicionālās minerālās bāzes eļļas un ir ražota no augstākās kvalitātes III grupas bāzes eļļām. Rūpīgi atlasītas izejvielas ļauj to izmantot vairumā dīzeļdzinēju.

Neste Turbo+ NEX 10W-30 pārsniedz API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4, CH-4, CG-4, CF-4 un ACEA E9 standartu kritērijus. Tā arī pārsniedz oriģinālā transportlīdzekļa ražotāja (OEM) prasības, nodrošinot augstu veiktspēju lieljaudas dzinēju eksplutācijā.

Kā vidēja SAPS (sulfātu pelnu, fosfora un sēra) satura motoreļļa, tā ir īpaši efektīva, lai uzturētu emisijas kontroles sistēmu izturību, ja tiek izmantoti makrodaļiņu filtri un citas uzlabotas pēcapstrādes sistēmas. Tas novērš filtra bloķēšanu un efektīvi palīdz uzturēt dzinēja efektivitāti.

Neste Turbo+ NEX 10W-30 tiek izmantotas augstas kvalitātes bāzes eļļa, kurai ir mazāks potenciāls atstāt netīrumus, nodrošinot labāku dzinēja tīrību, kā arī efektīvi samazina transportlīdzekļa emisijas, kas ir obligāta prasība pēc jaunajiem tiesību aktiem.
Augstākās kvalitātes piedevas papildus palīdz uzturēt dzinēju tīru, kontrolējot netīrumu veidošanos un uzturot virzuļu tīrību. Tas samazina eļļas patēriņu un palielina dzinēja veiktspēju.
Efektīva TBN (kopējais bāzes numurs) padeve neitralizē skābes un kombinācijā ar augstas kvalitātes bāzes eļļu novērš korozijas veidošanos un palīdz palielināt maiņas intervālus. Turklāt tas palīdz aizsargāt pret skābes un dūņu veidošanos, novērš kvēpu augšanu un eļļas sabiezēšanu.

Salīdzinoši zema viskozitāte, HTHS viskozitātes (augstas temperatūras ar lielu nobīdes ātrumu) līmenis un augstas kvalitātes berzes modifikatori nodrošina ļoti labu degvielas ekonomiju. Izmantotie augstas kvalitātes pretnodiluma līdzekļi veido aizsargplēves uz dzinēja virsmām un efektīvi aizsargā dzinēju no nodiluma.

Laba veiktspēja zemā temperatūrā uzlabo auksto piedarbināšanu un nodrošina pareizu eļļošanu un dzinēja aizsardzību. Papildus augsta nobīdes stabilitāte novērš viskozitātes zudumu. Tas arī uztur lietotās eļļas efektīvu sūknējamību zemā temperatūrā.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja iedarbināšana zemā temperatūrā
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Ilgs maiņas intervāls
– Izteikta dzinēja tīrība
– Piemērots dīzeļdzinējiem ar izplūdes gāzu attīrīšanas sistēmām, piemēram, dīzeļdegvielas daļiņu filtriem (DPF), CRT un katalītisko neitralizatoru sistēmām (SCR)

Pielietojums
Neste Turbo+ NEX 10W-30 ir īpaši piemērota jaunākajiem lieljaudas dīzeļdzinējiem, kas aprīkoti ar pēcapstrādes sistēmām (DPF, EGR, SCR). Piemērots arī vecākiem lieljaudas dīzeļdzinējiem. Produkts ir lieliski piemērots jaunām un vecākām Volvo kravas automašīnām, to iespējams lietot līdz pat VDS-2 standartam. Tas ir piemērots arī DAF kravas automašīnām. Lūdzu, pārbaudiet piemērotību savam transportlīdzeklim saskaņā ar veiktspējas prasībām produkta aprakstā un drošibas datu lapā. Pārbaudiet savas automašīnas saderību rokasgrāmatā.

PIEZĪME!
Lietojot API CK-4 eļļu ar sēra saturu virs 15 ppm, konsultējieties ar dzinēja ražotāju par apkopes intervālu. API CK-4 eļļas ir izstrādātas lietošanai visos gadījumos ar dīzeļdegvielu ar sēra saturu līdz 500 ppm. Tomēr degviela ar augstu sēra saturu var ietekmēt izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmas ilgmūžību vai eļļas maiņas intervālus.

Specifikācijas
API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4
ACEA E11, E9
JASO DH-2
Caterpillar ECF-3, ECF-2, ECF-1a
Cummins CES 20086, CES 20081
Detroit Diesel DFS 93K222
MAN M 3575
MTU Type 2.1
Renault VI RLD-2, RLD
Volvo VDS-4, VDS-3, VDS-2

Apstiprinājumi
DQC III-18 LA
Mack EOS-4.5
MAN M 3775 (pending)
MB-Approval 228.31
Renault VI RLD-3
Volvo VDS-4.5

Pieejamie tilpumi, l
20, 197


 

Neste Turbo LXE 10W-30

Semi-synthetic diesel engine oil

Apraksts
Neste Turbo LXE is a Super High Performance Diesel (SHPD) engine oil. Neste Turbo LXE exceeds the requirements of the API CI-4 and ACEA E7 standards and meets the requirements of low emission engines Euro 3, Euro 4 and engines with EGR. Neste Turbo LXE 10W-30 can be used as wintertime oil if Neste Turbo LXE 15W-40 is used in summer time.

Īpašības un priekšrocības
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Lieliska dzinēja iedarbināšana un darbība zemā temperatūrā
– Lieliskas berzes īpašības – aizsardzība pret nodilumu
– Piemērots transportlīdzekļiem, kuriem nepieciešama ACEA E7 un/vai API Cl-4 vai vecākas klasifikācijas eļļa

Pielietojums
Neste Turbo LXE 10W-30 is developed for heavy-duty truck professionals. It is especially suitable for of heavy-duty vehicles and construction machines engines with extended oil change intervals and can be also use in passenger cars and vans with gasoline or diesel engines.

Suitable for SCR (Selective Catalytic Reduction) after treatment systems and EGR (Exhaust Gas Recirculation) systems.

Neste Turbo LXE 10W-30 meets the quality requirements of modern highly advanced heavy-duty engines and car manufactures. Check engine oil requirements and oil change intervals from owner’s manual.

Note!
Not recommended for engines with a DPF (Diesel Particulate Filter). The use of ACEA E7 oil significantly shortens the life of the particulate filter.

Specifikācijas
API CI-4, CH-4, CG-4, CF-4/SL
ACEA E7/E5/E2
Global DHD-1
JASO DH-1
Caterpillar ECF-2, ECF-1-a
Cummins CES 20078, CES 20077
Deutz DQC III-10
MAN M 3275
MTU Type 2
Renault VI RLD
Volvo VDS-2

Apstiprinājumi
Mack EO-N
DTFR 15B110 (MB-228.3)
Renault VI RLD-2
Volvo VDS-3

Pieejamie tilpumi, l
20, 197

Premium klases motoreļļas 15W-40


 

Neste Turbo+ VPX 15W-40

Daļēji sintētiskā dīzeļdzinēja eļļa

Apraksts
Neste Turbo+ VPX 15W-40 eļļa ir īpaši izstrādāta moderniem lieljaudas dīzeļdzinējiem, kuriem ir Amerikas API CK-4 un Eiropas ACEA E9 standartu prasības. Tā ir izstrādāta, lai atbilstu jaunākās un nākamās paaudzes motoreļļas prasībām. Rūpīgi atlasītas izejvielas ļauj to izmantot vairumā dīzeļdzinēju.

Neste Turbo+ VPX 15W-40 pārsniedz API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4, CH-4, CG-4, CF-4 un ACEA E9 standartu kritērijus. Tā arī pārsniedz oriģinālā transportlīdzekļa ražotāja (OEM) prasības, nodrošinot augstu veiktspēju lieljaudas dzinēju eksplutācijā.

Kā vidēja SAPS (sulfātu pelnu, fosfora un sēra) satura motoreļļa, tā ir īpaši efektīva, lai uzturētu emisijas kontroles sistēmu izturību, ja tiek izmantoti makrodaļiņu filtri un citas uzlabotas pēcapstrādes sistēmas. Tas novērš filtra bloķēšanu un efektīvi palīdz uzturēt dzinēja efektivitāti.

Augstas kvalitātes bāzes eļļa un ļoti zems SAPS (sulfātu pelnu, fosfora un sēra) saturs Neste Turbo+ VPX 15W-40 eļļā nodrošina izcilu dzinēja tīrību, kā arī efektīvi samazina transportlīdzekļa izmešu daudzumu, kas ir obligāta prasība pēc jaunajiem tiesību aktiem.

Augstākās kvalitātes piedevas papildus palīdz uzturēt dzinēju tīru, kontrolējot netīrumu veidošanos un uzturot virzuļa tīrību. Tas samazina eļļas patēriņu un palielina dzinēja veiktspēju.
Skābes neitralizācijas spēja kombinācijā ar augstas kvalitātes bāzes eļļu novērš korozijas veidošanos un palīdz palielināt maiņas intervālus. Turklāt tas palīdz aizsargāt pret skābes un dūņu veidošanos, novērš kvēpu augšanu un eļļas sabiezēšanu.

Neste Turbo+ VPX 15W-40 viskozitāte nodrošina aizsargājošu eļļošanas plēvi uz dzinēja virsmām kombinācijā ar augstas kvalitātes pretnodiluma piedevām, kas efektīvi aizsargā dzinēju no nodiluma pat ļoti augstās temperatūrās un slodzēs.

Tā lieliskā stabilitāte augstā temperatūrā novērš eļļas iztvaikošanu, tādējādi novēršot nepieciešamību pēc pastāvīgas motoreļļas papildināšanas. Papildus augsta nobīdes stabilitāte novērš viskozitātes zudumu.

Īpašības un priekšrocības
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Ilgs maiņas intervāls
– Izteikta dzinēja tīrība
– Low SAPS – eļļa ar zemu sēra, fosfora un sulfāta pelnu saturu
– Piemērots dīzeļdzinējiem ar izplūdes gāzu attīrīšanas sistēmām, piemēram, dīzeļdegvielas daļiņu filtriem (DPF), CRT un katalītisko neitralizatoru sistēmām (SCR)
– Piemērots Volvo Penta rūpnieciskajiem un kuģu dzinējiem, kuriem nepieciešama Volvo VDS-4.5 eļļa

Pielietojums
Neste Turbo+ VPX 15W-40 ir īpaši piemērota jaunākajiem lieljaudas dīzeļdzinējiem, kas aprīkoti ar pēcapstrādes sistēmām un EGR. Tā ir ieteicama Volvo Penta rūpnieciskajiem un kuģu dīzeļdzinējiem, kur nepieciešams Volvo VDS-4.5 standarts. Pārbaudiet savas automašīnas saderību lietotāja rokasgrāmatā.

Labākā izvēle lietošanai ārpus lielceļiem. Neste Turbo VPX īpaši ieteicams dīzeļdzinējiem, kur nepieciešamas eļļas ar Volvo VDS-4.5 standartu. Tas ir arī lielisks produkts moderniem kravas automašīnu dīzeļdzinējiem maigā klimatā. Lūdzu, pārbaudiet piemērotību savam transportlīdzeklim saskaņā ar veiktspējas prasībām produkta aprakstā un drošibas datu lapā.

Piezīme!
Lietojot API CK-4 eļļu ar sēra saturu virs 15 ppm, konsultējieties ar dzinēja ražotāju par apkopes intervālu. API CK-4 eļļas ir izstrādātas lietošanai visos gadījumos ar dīzeļdegvielu ar sēra saturu līdz 500 ppm. Tomēr degviela ar augstu sēra saturu var ietekmēt izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmas ilgmūžību vai eļļas maiņas intervālus.

Specifikācijas
API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4
ACEA E11/E7, E9
JASO DH-2
Allison TES 439
Caterpillar ECF-3, ECF-2, ECF-1a
Cummins CES 20086, CES 20081
Detroit Diesel DFS 93K222
Deutz DQC III-10 LA
MAN M 3575
MTU Type 2.1
Renault VI RLD-2, RLD
Volvo VDS-4, VDS-3, VDS-2

Apstiprinājumi
Deutz DQC III-18 LA
Mack EOS-4.5
MAN M 3775
DTFR 15C100 (MB-228.31)
Renault VI RLD-3
Volvo VDS-4.5

Pieejamie tilpumi, l
20, 205


 

Neste Turbo LXE 15W-40

Dīzeļdzinēju eļļa

Apraksts
Neste Turbo LXE 15W-40 ir īpaši augstas veiktspējas dīzeļdegvielas (SHPD) motoreļļa. Neste Turbo LXE 15W-40 pārsniedz API CI-4 un ACEA E7 standartu prasības un atbilst zemu izmešu dzinēju Euro 3, Euro 4 un dzinēju ar EGR prasībām.

Īpašības un priekšrocības
– Uzlabota degvielas ekonomija
– Lieliska dzinēja iedarbināšana un darbība zemā temperatūrā
– Lieliskas berzes īpašības – aizsardzība pret nodilumu
– Piemērots transportlīdzekļiem, kuriem nepieciešama ACEA E7 un/vai API Cl-4 vai vecākas klasifikācijas eļļa

Pielietojums
Neste Turbo LXE 15W-40 ir izstrādāta lieljaudas kravas automašīnu dzinējiem. Tā ir īpaši piemērota lieljaudas transportlīdzekļu un celtniecības mašīnu dzinējiem ar pagarinātiem eļļas maiņas intervāliem, un to var izmantot arī vieglajās automašīnās un furgonos ar benzīna vai dīzeļa dzinējiem.

Piemērots SCR (selektīvās katalītiskās reducēšanas) pēcapstrādes sistēmām un EGR (izplūdes gāzu recirkulācijas) sistēmām. Neste Turbo LXE 15W-40 atbilst mūsdienu augsti attīstīto lieljaudas dzinēju un automašīnu ražotāju kvalitātes prasībām. Pārbaudiet motoreļļas prasības un eļļas maiņas intervālus lietotāja rokasgrāmatā.

Piezīme!
Nav ieteicams dzinējiem ar DPF (dīzeļa kvēpu filtru). ACEA E7 eļļas izmantošana ievērojami saīsina kvēpu filtra kalpošanas laiku.

Specifikācijas
API CI-4, CH-4, CG-4, CF-4/SL
ACEA E7/E5/E2
Global DHD-1
JASO DH-1
Caterpillar ECF-2, ECF-1-a
Cummins CES 20078, CES 20077, CES 20076
Detroit Diesel DFS 93K215
Deutz DQC III-10
MAN M 3275
MTU Type 2
Renault VI RLD
Volvo VDS-2

Apstiprinājumi
Mack EO-N
DTFR 15B110 (MB-228.3)
Renault VI RLD-2
Volvo VDS-3

Pieejamie tilpumi, l
4, 20, 200

REKOMENDĀCIJAS

TAVAM KOMERCTRANSPORTAM

PRODUKTU APRAKSTI

UN DROŠĪBAS DATU LAPAS

KUR IEGĀDĀTIES NESTE EĻĻU?

SIA MEXXIN – vienīgais oficiālais

NESTE eļļu un smērvielu izplatītājs un vairumtirgotājs,

kurš Latvijā darbojas jau kopš 2010. gada!

VĒLIES SADARBOTIES VAI IEGĀDĀTIES PRODUKCIJU?

Tel. 29112191

 

arturs.robalds@mexxin.com