SPECIĀLĀS NESTE EĻĻAS LAUKSAIMNIECĪBAS
UN INDUSTRIĀLAJAI TEHNIKAI

Līdzīgi kā vieglo automobiļu segmentā, tā arī komerctransporta, meža un lauksaimniecības, kā arī industriālās tehnikas segmentā ar katru nākamo modeļu paaudzi tiek izvirzītas aizvien specifiskākas prasības arī kravas automobiļos, meža un lauksaimniecības tehnikā izmantojamajām eļļām. Tas saistīts ar jau ilgstoši pieaugošajām ekoloģijas prasībām un CO2 samazināšanas mērķiem, kā arī ar garākiem eļļas maiņas intervāliem. Eļļu ražotāji un īpaši Neste seko līdzi jaunākajām autoražotāju prasībām, un savā klāstā ir ieviesusi jaunākajām prasībām atbilstošas eļļas. Agrāk 5W-30 viskozitātes klases eļļa nebija iedomājama izmantošanai lieljaudas dīzeļdzinējos, tomēr arī šim principam ir pienācis laiks tikt mainītam. Jaunai un līdz dažus gadus vecai tehnikai var tikt izmantotas un jāizmanto 5W-30 viskozitātes klases dzinēju eļļas. Arī šeit jāpiebilst, ka eļļu ražotājs nenosaka kāda eļļa ir izmantojama konkrētā automašīnā, kā arī nenosaka to, kāds eļļas maiņas intervāls ir izmantojams. Šos lielumus nosaka tikai un vienīgi automašīnas ražotājs. Kravas tehnikai jo īpaši eļļas maiņas intervālu bieži nosaka atkarībā no slodzes un izmantošanas veida, kur karjerās izmantojamai tehnikai eļļas maiņas intervāls būs noteikts daudz zemāks kā tādai, kas tiek izmantota uz Rietumeiropas lielceļiem. Zemāk aicinām iepazīties ar jaunāko Neste komerctransporta dzinēju eļļu klāstu. Ja jūs šaubāties par izmantojamo eļļu jūsu tehnikai, izmantojiet lapas apakšdaļā ievietoto eļļu rekomendāciju katalogu vai sazinieties ar mums.

Premium klases UTTO eļļas


 

Neste Gear UTTO

Hidrauliskā, transmisijas un hidrotransmisijas eļļa lauksaimniecības tehnikai

Apraksts
Neste Gear UTTO ir kombinēta transmisijas un hidrauliskā eļļa traktoriem ar berzes īpašībām, kas nepieciešams mitrām bremzēm. Tā nodilumizturība pārsniedz parasto pārnesumu/hidraulisko eļļu nodilumizturību. Neste Gear UTTO piedāvā arī labu oksidācijas un korozijas izturību.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliskas berzes īpašības
– Daudzfunkcionāla eļļa
– Ļoti laba aizsardzība pret nodilumu

Pielietojums
Neste Gear UTTO eļļu izmanto traktora transmisijā, aizmugurējās asīs, hidraulikā un mitrajās bremzēs. Tā viskozitāte ir standarta, un tā ir piemērota lietošanai visu gadu.

Specifikācijas
API GL-4
Allison C-4, C-3
Case MAT 3505
Ford M2C134-A, B, C, D
Ford M2C86-B, C
JDM J20A, B, C
JDM J14B, C
JDM J21A
Kubota UDT
MF M1135, M1141, M1143, M1145
Ford/New Holland FNHA-2-C-200.00 (hydraulic oil 134)
Ford/New Holland FNHA-2-C-201.00 (M2C-134D)
Versatile 23M, 24M
Volvo 97303 (VCE WB 101)

Apstiprinājumi
ZF TE-ML 03E, 05F, 06D, 06K, 06N, 06R, 17E, 21F

Pieejamie tilpumi, l
20, 200


 

Neste Premium Gear UTTO

SIntētiskā hidrauliskā, transmisijas un hidrotransmisijas eļļa lauksaimniecības tehnikai

Apraksts
Neste Premium Gear UTTO ir kombinēta transmisijas un hidrauliskā eļļa traktoriem ar berzes īpašībām, kas nepieciešams mitrām bremzēm. Tā nodilumizturība pārsniedz parasto pārnesumu/hidraulisko eļļu nodilumizturību. Neste Premium Gear UTTO piedāvā arī labu oksidācijas un korozijas izturību.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliskas berzes īpašības
– Daudzfunkcionāla eļļa
– Ļoti laba aizsardzība pret nodilumu
– Īpaši plašs darba temperatūras diapazons

Pielietojums
Neste Premium Gear UTTO ir sintētiska eļļa, kas piemērota ārkārtīgi plašam temperatūras diapazonam. Tā darbojas tikpat labi gan karstos vasaras apstākļos, gan ļoti zemā temperatūrā. Neste Premium Gear UTTO izpilda Caterpillar hidrauliskās eļļas prasības (piem., min. 900 ppm cinkam).

Specifikācijas
API GL-4
Case MS 1206
Case MS 1207
Case MS 1209
Caterpillar TO-2
Ford M2C86-A, B, C
Ford M2C134-C, D
JDM J20A, C
JDM J20B, D
MF M1110, M1127A, M1135, M1143
MF CMS M1145
New Holland NH-410B
Volvo 97303 (VCE WB 101)

Pieejamie tilpumi, l
20, 197


 

Neste UTTO NEX WB2

Pilnībā sintētiska UTTO eļļa celtniecības tehnikai

Apraksts
Neste UTTO NEX WB2 ir īpaši izstrādāta Volvo VCE darba mašīnām. Produkts nesatur tradicionālās minerālās bāzes eļļas. Tas ir ražots no augstākās kvalitātes III grupas bāzes eļļām.

Neste UTTO NEX WB2 atbilst prasīgajai WB102 specifikācijai, tāpēc tā ir lieliska izvēle Volvo VCE transportlīdzekļiem.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja darbība zemā temperatūrā
– Ļoti laba aizsardzība pret nodilumu
– Lieliska oksidācijas stabilitāte
– Aizsardzība pret bremžu čīkstēšanu

Pielietojums
Neste UTTO NEX WB2 ir piemērota arī lietošanai, ja ir nepieciešams Volvo 97303 (WB101) standarts. Papildus Volvo dažiem Cesab, Doosan (Daewoo), Hitachi, Kalmar, Komatsu, Manitou un Terex modeļiem nepieciešama Volvo 97303 eļļa.

Specifikācijas
API GL-4
Volvo 97304 (WB102)
Volvo 97303 (WB101)

Pieejamie tilpumi, l
200

Premium klases STOU eļļas


 

Neste Farm Universal 10W-30

Universāla traktoreļļa

Apraksts
Neste Farm Universal 10W-30 ir universāla eļļa traktoriem un lauksaimniecības tehnikai. Tās piedevas uztur dzinēju tīru un nodrošina efektīvu nodilumizturību transmisijā, aizmugurējās asīs un hidraulikā. Īpaši berzes modifikatori padara to piemērotu mitro bremžu eļļošanai.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja iedarbināšana zemā temperatūrā
– Saderīga ar mitrajām bremzēm
– Plašs pielietojums

Pielietojums
Neste Farm Universal 10W-30 ir ieteicams lietot visu gadu lielākajā daļā lauksaimniecības traktoru kā dzinēju, aizmugurējo asu un hidraulisko eļļu. Produkts ir piemērots gan dīzeļdzinējiem ar turbīnu, gan normālu atmosfēru. To var izmantot arī kombinētajos ražas novākšanas kombainos, stacionārajos dzinējos, vieglajās automašīnās un furgonos, kā arī kravas automašīnās un iekraušanas mašīnās.

Specifikācijas
API CG-4, CF-4, CF, CE/SF
API GL-4
ACEA E3, E2, E1
Allison C-4, C-3
Caterpillar TO-2
Eaton Vickers I-286-S, M-2950-S
Ford WSS-M2C159B, C
JDM J20C
JDM J27
MF M1139, M1144, M1145
ZF TE-ML 06B, 06R, 07B

Pieejamie tilpumi, l
20, 200


 

Neste Farm Universal 10W-40

Universāla traktoreļļa

Apraksts
Neste Farm Universal 10W-40 ir universāla eļļa traktoriem un lauksaimniecības tehnikai. Tās piedevas uztur dzinēju tīru un nodrošina efektīvu nodilumizturību transmisijā, aizmugurējās asīs un hidraulikā. Īpaši berzes modifikatori padara to piemērotu mitro bremžu eļļošanai.

Īpašības un priekšrocības
– Lieliska dzinēja iedarbināšana zemā temperatūrā
– Saderīga ar mitrajām bremzēm
– Plašs pielietojums

Pielietojums
Neste Farm Universal 10W-40 ir ieteicams lietot visu gadu lielākajā daļā lauksaimniecības traktoru kā dzinēju, aizmugurējo asu un hidraulisko eļļu. Produkts ir piemērots gan dīzeļdzinējiem ar turbīnu, gan normālu atmosfēru. To var izmantot arī kombinētajos ražas novākšanas kombainos, stacionārajos dzinējos, vieglajās automašīnās un furgonos, kā arī kravas automašīnās un iekraušanas mašīnās.

Specifikācijas
API CG-4, CF-4, CF, CE/SF
API GL-4
ACEA E3, E2, E1
Allison C-4, C-3
Caterpillar TO-2
Eaton Vickers I-286-S, M-2950-S
Ford WSS-M2C159B, C
JDM J20C
JDM J27
MF M1139, M1144, M1145
ZF TE-ML 06B, 06R, 07B

Pieejamie tilpumi, l
200


 

Neste ReNew STOU 10W-30 (STOU/UTTO)

Ilgtspējīga un universāla traktoru eļļa STOU

Apraksts
Neste ReNew STOU 10W-30 ir universāla STOU eļļa, kas izstrādāta, izmantojot Neste jauno ilgtspējīgo tehnoloģiju.

UZ APIRTES EKONOMIKAS PRINCIPIEM BALSTĪTS PRODUKTS
Neste ReNew STOU 10W-30 ir izgatavota no atkārtoti rafinētām bāzes eļļām, kas ražotas, izmantojot jaunās paaudzes atkārtotas rafinēšanas procesu un labākās pieejamās tehnoloģijas. Atkārtoti rafinētās bāzes eļļas ir izgatavotas no lietotām eļļām. Smags rafinēšanas process tiek izmantots, lai ražotu izcilas kvalitātes bāzes eļļas, tādējādi ļaujot ražot uz aprites ekonomikas principiem balstītu eļļu ar labāku kvalitāti, salīdzinot ar parasto STOU.
Neste ReNew STOU 10W-30 sniedz iespēju taupīt dabas resursus, samazinot atkarību no jēlnaftas bāzes produktiem un spert soli pretī ilgtspējīgākai nākotnei.

UZTICAMA IEDARBINĀŠANA UN DARBĪBA ZEMĀS TEMPERATŪRAS
Neste ReNew STOU 10W-30 salīdzinājumā ar viskozitātes klasi ir ļoti laba aukstumizturība, kas ļauj droši darbināt transportlīdzekli zemā temperatūrā. Tā aizsargā piedarbināšanas laikā zemā temperatūrā un nodrošina pareizu eļļošanu.

PLAŠS PIELIETOJUMS
Kā STOU (super universāla traktoreļļa) eļļu to var izmantot kā motora, transmisijas un hidraulisko eļļu. Neste ReNew STOU 10W-30 satur ļoti efektīvas pretnodiluma un mazgājošās piedevas, kas uztur iekārtas daļas tīras un izturīgas pret nodilumu.
Papildus tam ir īpaši berzes modifikatori, kas ļauj Neste ReNew STOU 10W-30 izmantot arī mitrajās bremzēs.

IZCILS DARBĪBAS PIELIETOJUMA JOMĀS
Augstākās kvalitātes bāzes eļļa kombinācijā ar pasaules klases piedevām nodrošina izcilu veiktspēju Neste ReNew STOU 10W-30 pielietojuma jomās. Salīdzinot ar parasto STOU, Neste ReNew STOU 10W-30 ir augstāka oksidācijas un augstas temperatūras stabilitāte, tādējādi palēninot tās nolietošanos un pagarinot darba mūžu. Turklāt tā atstāj mazāk nolietošanās procesu atlikumus un uztur tīras iekārtas ieeļļotās daļas.

DROP-IN RISINĀJUMS
Neste ReNew STOU 10W-30 var izmantot, lai aizstātu lielāko daļu analogu produktu ar atbilstošu motoreļļu, tādējādi atvieglojot pāreju uz ilgtspējīgām eļļām.

Īpašības un priekšrocības
– Aprites ekonomikas produkts
– Laba veiktspēja iedarbināšanai zemās temperatūrās
– Plašs pielietojums
– Saderīga ar mitrajām bremzēm

Pielietojums
Neste ReNew STOU 10W-30 ir ieteicama lietošanai visu gadu lielākajā daļā lauksaimniecības traktoru kā dzinēja, aizmugurējās ass, hidrauliskās un mitro bremžu eļļa. Produkts ir piemērots gan dīzeļdzinējiem ar turbīnu, gan normālu atmosfēru. To var izmantot arī kombainos, stacionārajos dzinējos, vieglajos automobiļos, furgonos, kravas automašīnās un iekraušanas mašīnās.
Piezīme! Vienmēr pārbaudiet transportlīdzekļa OEM (oriģinālā transportlīdzekļa ražotāja) ieteikumus par eļļām servisa/lietotāja rokasgrāmatā vai oficiālajos avotos.

Neste ReNew STOU 10W-30 ir pilnībā saderīgs un sajaucams ar Neste Farm Universal 10W-30.

Specifikācijas
API CG-4, CF-4, CF, CE, CD/SF, CD/SE
API GL-4
ACEA E3, E2, E1

UTTO apstiprinājumi
Allison C-4, C-3
John Deere J20C, J20D
Ford M2C 86B, 86C, 134D
Case MS-1204,1206,1207,1209
Caterpillar TO-2
CNH MAT 3525, 3526
Massey Ferguson M1135, M1143, M1145
ZF TE-ML 03E, 05F, 17E, 21F

STOU apstiprinājumi
John Deere J27
Ford 159B, 159C
Ford New Holland 82009201,82009202,82009203
Massey Ferguson M1139, M1144
ZF TE-ML 06A, 06B, 06C, 06D, 06K, 06N, 06R,07B

Citi apstiprinājumi
Sauer Sunstrand/Danfoss: Hydrostatic Trans Fluid
Sperry Vickers/Eaton I-286-S, M2950S

Pieejamie tilpumi, l
20, 200

REKOMENDĀCIJAS

LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAI

PRODUKTU APRAKSTI

UN DROŠĪBAS DATU LAPAS

KUR IEGĀDĀTIES NESTE EĻĻU?

SIA MEXXIN – vienīgais oficiālais

NESTE eļļu un smērvielu izplatītājs un vairumtirgotājs,

kurš Latvijā darbojas jau kopš 2010. gada!

VĒLIES SADARBOTIES VAI IEGĀDĀTIES PRODUKCIJU?

Tel. 29112191

 

arturs.robalds@mexxin.com