NESTE NOSAUKUMS

Kopš 2015. gada Neste Oil ir mainījis savu nosaukumu no Neste Oil uz Neste. Nosaukuma maiņu 2016. gadā piedzīvoja arī degvielas mazumtirdzniecības tīkls. Un, līdz ar ar eļļu un smērvielu sortimenta atjaunošanu, vārds Oil ir noņemts arī no Neste eļļu un smērvielu produktu nosaukumiem.

PRODUKTU IEPAKOJUMS

Neste ir nomainījusi mainījusi produktu nosaukumus, iepakojumu izskatu un produktu grupēšanas loģiku, kas padara produktu pievilcīgāku un patērētājam saprotamāku. Tādējādi Neste izveidojusi tādu produktu klāstu un atpazīstamību, kas klientiem ļauj vieglāk atpazīt gan produktus, gan arī vieglāk veikt nepieciešamā produkta izvēli.

PRODUKTU KRĀSU PRINCIPS

Zelta krāsa

Visaugstākās kvalitātes eļļa, ar vadošo pasaules autoražotāju apstiprinājumiem

Sudraba krāsa

Premium augstas kvalitātes eļļa

Zila krāsa

Citas augstas kvalitātes eļļas

Zaļa krāsa

Visas mucas ir tagad ir gaiši zaļā krāsā

INFORMĀCIJA UZ IEPAKOJUMA

Līdz ar pieaugošajām automobiļu ražotāju izvirzītajām eļļas kvalitātes prasībām, pareizai eļļas izvēlei ir būtiska nozīme. Tāpat arī garantija, ka produkts ir kvalitatīvs un oriģināls, ir būtisks priekšnoteikums drošai eļļas izvēlei un līdz ar to arī kvalitatīvai un ilgai tehnikas ekspluatācijai.
Atjaunotā informācija uz NESTE kanniņu etiķetēm palīdz klientam orientēties piedāvājumā un ātri izvēlēties produktu.

KĀPĒC IZMANTOT NESTE EĻĻAS?

Tāpat kā NESTE degviela, NESTE eļļas tiek izstrādātas un testētas Somijā un produktu kvalitātei tiek izvirzītas ļoti augstas prasības.

NESTE eļļu ražošanai tiek izmantotas augstas kvalitātes bāzes eļļas, kura atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem.

NESTE eļļas saglabā lielisku sniegumu gan karstā vasarā, gan aukstā ziemā. Viena gada laikā un vienas eļļas maiņas intervāla laikā apkārtējās temperatūras diapazons var sasniegt pat 80 grādus pēc Celsija, tāpēc eļļas kvalitātei ir būtiska nozīme.

NESTE eļļa nodrošina tūlītēju un nepārtrauktu dzinēja aizsardzību, kā arī uztur dzinēju tīru un lieliski aizsargā pret nodilumu.

NESTE eļļa nodrošina degvielas ekonomiju un augstas kvalitātes bāzes eļļa nodrošina samazinātu eļļas patēriņu

NESTE EĻĻAS DAŽĀDĀM NOZARĒM

MEŽIZSTRĀDE UN LAUKSAIMNIECĪBA

KOMERCTRANSPORTS

VIEGLĀS AUTOMAŠĪNAS

REKOMENDĀCIJAS TAVAI AUTOMAŠĪNAI VAI SPECIĀLAJAI TEHNIKAI

Pārliecināta izvēle ir zināšanās balstīta pieredze, tādēļ NESTE eļļu, konsistento smērvielu un dzesēšanas šķidrumu produktu apraksti ir būtiska un neatņemama kvalitatīvas izvēles sastāvdaļa.

PRODUKTU APRAKSTI

UN DROŠĪBAS DATU LAPAS

Pārliecināta izvēle ir zināšanās balstīta pieredze, tādēļ NESTE eļļu, konsistento smērvielu un dzesēšanas šķidrumu produktu apraksti ir būtiska un neatņemama kvalitatīvas izvēles sastāvdaļa.

KUR IEGĀDĀTIES NESTE EĻĻU?

SIA MEXXIN – vienīgais oficiālais NESTE eļļu un smērvielu
izplatītājs un vairumtirgotājs, kurš Latvijā darbojas kopš 2010.gada

VĒLIES SADARBOTIES VAI IEGĀDĀTIES PRODUKCIJU?