Atbrīvojies no rūsas ar Rustyco! Jaunums Baltijā!


Atbrīvošanās no rūsas bieži ir ļoti laika un darba ietilpīga. Rustyco rūsas noņemšanas noņemšanas procesu ļoti vieglu, jo īpaša apstrāde, ko parasti veic speciālisti ar smilšu vai sodas strūklu, kā arī smilšpapīru vairs nav nepieciešama. Rustyco ir saudzīgs pret metālu, bet ļoti iedarbīgs pret rūsu!

Rustyco ir viegla un vienkārša atbilde – tas ir šķidrais smilšpapīrs!

Rustyco noņem rūsu no dažādiem metāla priekšmetiem – monētas, pulksteņi, vēsturiskie priekšmeti, kā arī jebkas cits, kas jāatbrīvo no rūsas. To viegli izmantot jebkuru automašīnu, kā arī vēsturisko spēkratu restaurācijā, motocikliem, laivām, dažādu detaļu atjaunošanas procesā, instrumentu tīrīšanai un daudz kur citur.

Ar ko vislabāk noņemt rūsu? Rūsu vislabāk noņemt ar Rustyco! Rustyco ir unikāla produktu sērija, kas īpaši izstrādāda virsmu, detaļu, instrumentu attīrīšanai no rūsas!

Video zemāk tiek demonstrēts cik viegli un efektīvi ir noņemt rūsu ar Rustyco. Ar Rustyco ir viegli rīkoties un tas ir nekaitīgs dabai.

Vienmēr izmanto Rustyco!

Rustyco produkti


Rustyco želejveida rūsas noņemšanas produkts, kur paredzēts uzklāšanai uz virsmas.

Pieejams 1000ml un 50ml iepakojumos.

Rustyco produkts šķidra koncentrāta veidā. Paredzēts sajaukšanai ar ūdeni noteiktā proporcijā un metāla detaļu ievietošanai tajā.

Pieejams 5l, 1l, 500ml iepakojumos

Reactor ir unikāls produkts aerosolā, kurš atbrīvo no rūsas, reaģējot ar jebkuru rūsas noņēmēju. Reaģējot ar ierastajiem rūsas noņēmējiem (WD-40, Penetrating Oil) tas veido unikāli violetu krāsu un efektīvi atvieglo un paātrina skrūvju atskrūvēšanu!

Pieejams 300ml aerosola iepakojumā

Rustyco augstvērtīgs skrūvju atbrīvotājs, kurš paredzēts lietošanai kopā ar Reactor aerosolu.

Pieejams 400ml iepakojumā